We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Made of Numbers | EXTB044

by SUBJECT LOST

/
 • Digital Album
  Streaming + Download

  Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.
  Purchasable with gift card

    name your price

  You own this

   

 • Subject Lost - Made of Number / Limited Edition CD
  Compact Disc (CD) + Digital Album

  Includes unlimited streaming of Made of Numbers | EXTB044 via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

  Sold Out

1.
Whispers 02:38
2.
3.
4.
Twenty Three 04:13
5.
Bistromatic 04:40
6.
Posters 04:33
7.
Roads 04:33
8.
9.

about

Made of Numbers VIDEO: vimeo.com/59316804#at=0

Je zvláštne, že meno Subject Lost koncom minulého roka povyskakovalo v zoznamoch nováčikov, ktorých sa oplatí stalkovať. Medzi ľudmi, ktorí sledujú dianie v československej, nazvime to elektronike, má totiž Petr Adamec aka Subject Lost už dávno vybudovanú pozíciu jedného z najzaujímavejších mladých producentov. Spaceboss mag ho označili za "českú post-dubstepovú jedničku."

Stihol si už zahrať pred Mount Kimbie či Ital Tek. Na konte má množstvo remixov a najmä štyri (!) epečka vydané na českých labeloch Owntempo a Krmelec, ale aj na švédskom Redvolume.

Novinka, ktorá vychádza 13. februára na Exitabe, sa volá Made of Numbers a od predchádzajúcich garage/posh-dubstepových releasov ju odlišuje náklonnosť ku gitarovým, niekedy až takmer post-rockovým motívom. Tie v niektorých skladbách fungujú ako dominantná zložka, inde ako silný atmosferický podklad. Vďaka gitarám pôsobí celá koláž miestami až ambientne, čo je pomerne trúfalé tvrdenie vzhľadom na frekvenciu beatov a fakt, že Subject Lost nemá problém mixovať svoje veci s celým spektrom súčasného klubového zvuku od garage až po techno.

Made of Numbers vychádza ako špeciálna limitovana edícia CD a tiež ako digital download. Môžete si ho, tak ako aj všetky ostatné releases labelu, stiahnuť zadarmo cez Exitab online shop, prípadne ho podporiť ľubovoľnou sumou. K downloadu stačí do kolónky buy now zadať ľubovoľnú sumu (0 – X€)

credits

released February 13, 2013

Recorded by Petr Adamec
Mastered by Krmelec Studio
Exitab 2013

license

tags

about

Exitab Bratislava, Slovakia

contact / help

Contact Exitab

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account